Wednesday, 25 February 2009

Wyzwania i lifty... - challenges and scraplifts...

Jeśli komuś brak motywacji do pracy - polecam ze szczerego serca udział w wyzwaniu lub zabawie liftowej:) Jest termin, jest konkretne zadanie do wykonania, jest czas na przemyślenie i czas na pracę... a jak nie to kiszka i kapucha i potem żal wielki i plucie sobie w brodę... Na mnie takie motywatory działają bardzo dobrze :) W zasadzie to zawsze najlepiej mi szło, kiedy miałam wyznaczony termin... ale jak to ktoś napisał, ja czasem mam zawyżone potrzeby motywacyjne :)
Żeby nie było za wiele gadania w tym poście - pokażę od razu moje dwie prace - najpierw przygotowany na wyzwanie UHK na Craftowo scrap z cudnymi dziećmi z gatunku brodzących:

Flamingi - dla UHK

Cały wykonany z papierów BG Sugared, z dodatkiem niezastąpionych kwaitków, falbanek i tasiemek. Pozostałe - naprawdę fajne scrapy można zobaczyć na Craftowie właśnie:) Jest tam także mapka tego właśnie scrapa - jeśli macie ochote ją wykorzystać - zapraszam! będzie mi szalenie miło :)
If you need some motivation to work theres nothing better but a challenge or a scraplifting game. I've always been doing better and faster when I had a deadline - I need a good motivation in fact :) So here are may two projects made with a deadline - the first one is a challenege on our craftowo blog - the theme photos were given by UHK, My interpretation sis made with BG Sugared papers:) You relly should see the rest of the entries! There's also a sketch of this layout - if you want to use it - it will be a plesure for me!

A tutaj drugi - wynik zabawy liftowej na forum Scrapppassion. Jej pomysłodawcą była Katasiaczek - liftowałyśmy zgodnie pracę jednej z moich ulubionych scraperek, Nabon. Wszystkie prace do zobaczenia na forum o tutaj :)

Last sunshine - lift

The second one is an entry to a lifting game on our Scrpapassion forum - we were inspired by hgreat layout by Nabon (one of my favourite scrappers in fact). The only problem I had doing this tht i relly hate journaling - I my hadwritting is awful ..oh well...
Pisałam już gdzieś kiedyś, że mam kompleks journalingu? Nie cierpię pisać, nie cierpię...
Odezwę się dziś jeszcze:)

8 comments:

Nulka said...

:)
i dopiero teraz zauważyłam myszodziewczynkę :) boska!

gulka said...

ten drugi taki zszargany.. :) lubię :)

Lili said...

świetne są... gratuluję:)

Zielonooka said...

świetne scrapy, ten pierwszy bardzo mi się podoba, zwłasza kolorystyka:)

Lene - nabon said...

ooo, Thank's for the good words!

I love your blog too, just sorry I'm not as good as you to comment...

I'm not registrerd in your forum so I cant se what LO you all have liftet, remember the title?

Love nabon

UHK Gallery said...

No ja jeszcze nie zdążyłam podziękować za scrapa dziewuszkowego - tak na raty po blogach chodze, bo strrrasznie za-WI-jęta jestem hehe

:*:*:*

Ten drugi czaderski!!!!

elka said...

Piękne są oba scrapy ,musze sprubować tez tych wyzwań może wtedy faktycznie sie przemoge

Nowalinka said...

Jak zwykle świetne scrapy, każdy z nich ma to cos :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...