Sunday, 11 November 2012

Pomożecie? - następny rozdział. Film inspiracyjny :)

Pamiętacie jeszcze TEGO posta z czerwca?
Wraz z 2:16 zadawałyśmy wam wtedy pytanie:
Wyobraźcie sobie, że przychodzi do was ktoś, kto dopiero zaczyna wchodzić w ten cudowny twórczy świat, Świat, który może czasem trochę przytłaczać - bogactwem technik, materiałów, ludzi do poznania, mnożących się pytań i wątpliwości.Nieco zagubiony, choć pełen chęci.
 * * * Jakiej rady udzielilibyście takiej osobie? * * * 
Mamy teraz tony fantastycznych odpowiedzi od was - a oto i następny rozdział tej historii! Nasza fantastyczna przyjaciółka po fachu (i nie tylko) - Agnieszka-Anna - zgodziła się pomóc nam przy zdjęciach do naszego projektu... a potem nasze kochane rodzime artystki, scrapbookerki, dziewczyny kartkujące podały nam pomocne dłonie i tak oto mogłyśmy w końcu przygotować dla Was ten mały filmik inspiracyjny :) Mamy nadzieję, że się spodoba... i pomoże?


Film został także załadowany na mój nowo otwarty i jeszcze raczkujący kanał YouTube. To dla mnie zupełnie nowe medium, wiec proszę wybaczyć wszelkie potknięcia - i upraszam o cierpliwość do mojej osoby!

Zdjecia zostały zrobione podczas V Ogólnopolskiego Zlotu Scrapbookingowego w Warszawie - i bardzo chciałybyśmy podziękować  wspaniałym dziewczynom za tak chętną współpracę, pomoc i mnóstwo rzucanych "na gorąco" pomysłów. Jesteście nieocenione!

Oczywiście - jesteśmy bardzo ciekawe Waszych wrażeń i opinii - i obiecujemy wrócić do tematu w kolejnych odsłonach :) Miłego oglądania:)

14 comments:

nimucha said...

Spodobał się :) Fajny, wesoły, zachęcający, dodający wiary w siebie. Przydatny zarówno dla początkujących jak i dla tych na innych stopniach zaawansowania. Macie, dziewczyny, fajne pomysły :)

Anonymous said...

REWELACJA - ile znajomych twarzy i jak pięknie powiedziane...wszystko bez wyjątku :-) powtórzę raz jeszcze dzisiaj...jak Was nie kochać Dziewczyny :-)

finnabair said...

Wszystko oparte na WASZYCH poradach zebranych wcześniej w kilku miejscach w sieci - także my tylko sprawiłyśmy, że słowo stało się ciałem :)

♥poczwarka♥ said...

Świetna robota!!!
Dla mnie suuuper:DDD

Czekoczyna said...

super super super super super!

Alexandra said...

SUPER!!!! :)

Bea said...

fajne!

Młoda Kobieta said...

"Odtwórz ponownie" :))) Tak fajnie się to ogląda! Super rady, dla każdej kreatywnej duszy, nie tylko dla tych początkujących :)

fejferek said...

świetna inspiracja! dziś wejdę do swojej szafy pomimo dwójki chorych dzieci :)

karikara said...

Niby to wszystko wiemy, ale zapominamy o tym. A jak nie wiemy, to się dowiedziałyśmy. Mnie bardzo się spodobała Wasza akcja. Gratuluję!
Pozdrawiam. Karina

Oliwiaen said...

Hahaha, no cudnie :-DD

Matilde said...

WOW! Świetna sprawa! Cieszę się, że mogłam wystąpić :)

Anette Art said...

Świetny film, świetny pomysł i wspaniale dobrana muzyczka !!!

Margot-craftcorner said...

Film fantastyczny...porady ba... super...dzięki dziewczyny:)jesteście wielkie:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...