Monday, 14 May 2012

Warsztaty na 5 Ogólnopolskim Zlocie Scrapbookingu - 30 czerwca 2012, Warszawa


Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na
5 już Ogólnopolski Zlot Scrapbookingu w Warszawie.
Spotykamy się 30 czerwca 2012
w Forcie Sokolnickiego (Czarnieckiego 51). Więcej informacji znajdować się będzie zawsze na naszej stronie na Facebooku oraz na Blogu Zlotowym!

Mnie szczególnie milo zaprosić Was na warsztat, który przygotowałam specjalnie na to wydarzenie - herbacianą edycję "Industrialnego Baroku", czyli  "Tea for 2" - "Herbatka dla Dwojga".
Poniżej zamieszczam dokładny opis wydarzenia:

Industrialny Barok warsztaty mixedmediowo – scrapbnookingowe, których wspólnym mianownikiem jest wielowarstwowość, bogactwo techniczne, praca z różnorodnymi oraz obfitość różnorodnych elementów użytych do konstrukcji prac. Industrialny Barok to brudzenie palców, uruchomianie wyobraźni i przekraczanie granic. 
Grunge, czyli „śmieciowanie” jest stylem, który w mojej opinii jest kwintesencją zabawy: treścią, formą i szczegółem. Na projektach tego typu mogłoby się znaleźć praktycznie wszystko, co trafi twórcy w ręce. Ten styl jest najczęściej definiowany jako ciężki, „męski”, techniczny – ja chciałbym pokazać Wam jednak jego inną stronę – tę bogatą, szaloną i - być może - bardziej kobiecą? Może nazwijmy ją umownie - industrialnym barokiem...
 Podczas tych warsztatów zamierzam przekonać Was o tym, że stworzenie pracy zahaczającej o styl grunge wcale nie jest trudne. Postaram się udowodnić, że w scrapbookingu ogranicza nas tylko nasza własna kreatywność, a codzienne przedmioty są doskonałym dodatkiem do naszych prac... co więcej, to właśnie one dodają im charakteru. W trakcie zajęć pokażę przykłady projektów z tego nurtu, przedstawię swoje doświadczenia w komponowaniu layoutów i przedstawię techniki, dzięki którym można otrzymać inspirujące efekty. Wyjaśnię jak zastosować wybrane materiały i media tworząc wraz z uczestnikami pełny, „barokowy” scrap - krok po kroku.
 „Industrialny Barok” to warsztaty, które pozwalają opanować wiele popularnych – i mniej popularnych technik, spróbować różnorodnych farb, mediów i niekonwencjonalnych połączeń – to czysta przyjemność komponowania, zapadania się w kolejne warstwy, budowania struktury i koloru.


 Industrialny Barok – „Tea for 2” 
Warsztat scrapbookingowo-mixedmediowy z użyciem papierów, stempli, kolorowych sprayów, herbaty, farbek metalicznych... i nie tylko!

 Warsztat ”Tea for 2” czyli „Herbatka dla dwojga” to propozycja dla każdego, kto chciałby pobawić się w zbudowanie, cięższej, a zarazem kobiecej kompozycji rozpoczynając od stemplowanego tła, poprzez bogactwo i różnorodność dodatków i ozdób, poprzez prace z mediami takimi jak tusze, mgiełki, farbki lub pasty aż po tak codzienne i znane nam tworzywo jakim jest herbata, dodająca kolorystyce pracy niepowtarzalnego złotawego odcienia. Z użyciem materiałów, które większość kobiet ma w swoich domowych zapasach, z niewielka pomocą narzędzi i dodatków dedykowanych scrapbookingowi można stworzyć interesujące, przyciągające oko, bogate prace, które połączą w sobie elegancję i niedbałość.
„Tea for 2” to doskonały warsztat dla osób zaczynających przygodę z mixed-mediami i pragnących dowiedzieć się więcej o kompozycji, poszerzyć swoje umiejętności techniczne oraz wypróbować dostępne na rynku media w stosunkowo delikatnej, kobiecej wersji.
 Podczas zajęć będziemy używać materiałów takich znanych firm jak Prima Marketing, Ranger, 7 Dots Studio oraz LaBlanche. Warsztat pod patronatem sklepu Scrapki.pl. 

Wszyscy uczestnicy będą mieli dostęp do wszystkich mediów i materiałów. Proszę o przyniesienie własnej maty i narzędzi do cięcia, ulubionego kleju, zdjęcia (polecam czarno-białe, z niewielką ilością detali, z zakładu fotograficznego), fartucha oraz ewentualnie nagrzewnicy.
Czas trwania zajęć: 3h
Godzina 9:00 – 12:00
Koszt: 115 zł

Ilość miejsc: 20 dostępne: 0 -  ewentualnie: lista rezerwowa  (decyduje kolejność wpłat)
Zapisy: 
proszę o jednoczesne wpisy pod tym postem oraz maila wraz z podaniem ewentualnego nicka internetowego (ułatwia mi to rozpoznanie zgłaszających się!)tworzysko@gmail.comSerdecznie zapraszam!

17 comments:

Magda said...

zgłaszam swój udział :) dziękuję i pozdrawiam !

Basia said...

Zgłaszam się! Zgłaszam się!
Basia- wierna fanka z MOK-u :-)

Licho_Nie_Spi said...

To ja też, to ja też! Nie mogę sobie odmówić takiej uczty!

Pszmaja said...

Ja też się zgłaszam Mail już poszedł

zuziucha said...

zuziucha się zapisuje

Yasmin said...

I would soo like to see warszawa and take this amazing class with you.. I looove your classes!!

Hugs to you Finn! :)

jola_zola said...

również zgłaszam swój udział, www.jolazola.blogspot.com

Bettina said...

Zgłaszam się ;)
Do zobaczenia na zlocie! :)
decoupageprzykawie.blogspot.com

Dorota said...

Również zgłaszamy swój udział - Agnieszka i Dorota.

Do zobaczenia na zlocie :)

Anonymous said...

Ja też zgłaszam swój udział- Marysia.

umbrella said...

Zgłaszam swój udział.Pozdrawiam
www.waltance.blogspot.com

JagaBa said...

zgłaszam swój udział!!

Dziwolonk said...

I ja się zgłaszam już pomailowo;) Juhuuuuu!:D

Mia said...

ja też się zgłaszam :))

Anonymous said...

Ja też się zgłaszam. Alicja

Anonymous said...

Chciałabym zgłosić dwie osoby (basiarud)

Ela08 said...

Szybciutko zapisuję się na warsztaty.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...