Wednesday, 6 May 2009

Zaległości i ... wieści ze świata :)

Wróciłam - i składam podziękowania wszystkim siłom wyższym, które popchnęły mnie do decyzji, aby na wycieczkę do Wrocławia pojechać. Po pierwsze - piękne miasto - tak piękne, ze momentami aż z żalem myślałam o naszej, niezbyt niestety urodziwej Warszawie. Po drugie - przez 5 bitych dni nie myślałam o niczym związanym z obowiązkami, pracą, zabieganiem, lataniną i problemami dnia codziennego...uffff. Tego mi było trzeba!
I'm back from my short holiday.... now I've got some oldies to show - today there are postcards for a postcard swap on Scrapbook.com - my topic were Victorian, gothic and celtic...
Uzbierało się trochę staroci do pokazania - tym razem zaproponuję kartki, które powstały na wymianę "epokową", w którą wciągnięto mnie na portalu Scrapbook.com - tematów było wiele - ja wybrałam gotyk, oraz temat dowolny, czyli w moim przypadku epokę wiktoriańską i celtów (chyba nikt nie jest zaskoczony...). Kartki wyglądają o tak:A teraz - niespodzianka dzisiejszego poranka! Aż głupio mi się chwalić, no ale muszę, po prostu muszę! Musicie wybaczyć, dobra, mogę być podłą chwalipiętą, ale...same rozumiecie, komu mam powiedzieć, jak nie Wam?
Nowo powstały amerykański portal scrapbookingowy Pages In Time, na którym niedawno założyłam swoją galerię wybrał mnie na artystę miesiąca... moje prace wiszą teraz na pierwszej stronie, a ja do tej pory nie mogę w to uwierzyć! Ja? Artysta miesiąca? Na dodatek pierwszy na portalu? Heloł?
And the second issue today is a big, big surprise - a new scrapbookin website - Pages In Time - has chosen me to be the first artist of the month - I was so surprised when I got the email that I couldn't belive my eyes! Thank you so much again!
I strongly reccomend visiting this site - lots of inspiration, challenges and good fun for everyone!
Nie ukrywam, że paszcza śmieje mi się od ucha do ucha i do tej pory nie wierzę w swoje szczęście:) Zajrzyjcie tam dziewczyny, serdecznie zapraszam - warto, bo znajdziecie tam wiele bardzo inspirujących prac, i nazwiska, które stały się już dość głośne w scrapbookingowym światku :) Kto chętny? Wystarczy kliknąć na bannerek:


Visit Pages In Time


łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)))))))))

18 comments:

cynka said...

!!!!!!!!!!!!GRATULUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JEST SIĘ CZYM CHWALIĆ!!!!!
NAPRAWDĘ SUPER WYRÓŻNIENIE W CAŁEJ PEŁNI ZASŁUŻONE!!!!!!!!!!!

KARTKI SĄ GENIALNE - KAŻDA ODDAJE SWÓJ CHARAKTER IDEALNIE !!!

Anna-Maria said...

kochana gratuluję!!!! z całego serca! ale dodam ze wcale mnie to nie dziwi :) Twoje prace są jedyne w swoim rodzaju, piękne, czesto prekursorskie... no to co tu się dziwić, ze wyróżnienie za wyróznieniem Cię spotyka :) płodny okres masz wielce :) może się to przeniesie na inne dziedziny życia :) co? :)

Mirabeel said...

Serdecznie gratuluję!! Wyróżnienie zasłużone!!

Makówka - pełna pomysłów said...

Obejrzałam inne prace na tym portalu i moim skromnym zdaniem połowa nie umywa się do Twoich, szczerze. Więc wyróżnienie bardzo zasłużone. Bardzo podobają mi się te wiktoriańskie kartki. Skąd Ty masz tyyyyyle stempli???

Joanna said...

gratuluję z całego serca :*
jaśminowa

Costa said...

Finn !!! FINN !!!! GRATULACJE !!!! No jestem dumna z Ciebie aż chyba za chwilke uniosę się nad ziemie !!! BRAVOO DZIEWCZYNO !!! Artystka to Ty jesteś w każdym calu i detalu !!!!

p.s. Chyba we Wrocławiu byłyśmy w tym samym czasie ;D ja co prawda na koncercie Deep Purplee ale widzieć Wrocka widziałam ;*
Jeszcze raz GRATULUJE takiego Wspaniałego Wyróżnienia !!!

rudlis said...

Gratulacje :)))
Wcale się nie dziwię, że Ciebie wybrali :)))

Karola said...

GRATULACJE!!!!! To było oczywiste hahaha :D Na wszystko przychodzi pora, a teraz juz tylko z górki na pazurki, mam nadzieję, ze ostatnie sukcesy przełożą się na coś więcej! ;) :*

Asia-eight said...

Gratuluję!!! Zresztą co się dziwić :) Zdolniaszko jedna!!

A kartki cudnie Finnowe!!

szympatart said...

GRATULUJĘ, w 1000% zasłużenie.

elka said...

OOOOOOOOOOOOOOOOOO,to szczere gratulacje,naprawde .
Zdrugiej strony nie dziwi mnie to zbytnio ,przecież jesteś mistrzynia w tym co robi

chwilka13 said...

Gratuluję!

pasiakowa said...

EEE.. no gratulacje!!! :) Ja tam się wcale nie dziwię dlaczego właśnie Ty ;)

A z kartkami to się nieźle narobiłaś - mnóstwo ich! I jakie klimatyczne.. bardzo Finnowate :)

zielonooka said...

gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!! zasluzylas!:)
kartki sa cuuudowne:)

moniq75k said...

No Kochana - stempli Twoich nie godnam czyścić... Wielka Buźka, zasłużyłaś na to wyróżnienie jak nie wiem co:) !!!!! Brakuje mi tylko w tym wpisie końcówki odpowiedniej, typu "kolejka dla wszystkich!" albo coś tędy...

Fryne said...

hehe, Moniq :) z ust mi wyjęłaś :)

Finka - LOREALEM pojadę - jesteś tego warta :)

obrażam się tylko za tę brzydką W-wę; Twoje osiedle obrzydliwe, ale pójdź na jakiś spacer i się dobrze przypatrz ;P

Agnieszka - Anna said...

wielki cmokas jak stąd do wrocka ;)

nowalinka said...

Gratuluje szczerze i radośnie!!
Zasłuzyłas sobie, jestem z Ciebie dumna :*

A i te piekne kartki do kompletu, uczta dla oczu :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...