Saturday, 14 March 2009

Finn - warsztatowo - startujemy!

Cieszę się bardzo, że udało mi się dopiąć kilka spraw i od końca marca zaczynam nowy projekt - zajęcia z ulubionych technik, które na dobre już zagościły w moich pracach. Pewnie część z Was zauważyła mały bannerek z młotkiem po prawej stronie bloga - to oczywiście przejście do bloga roboczego, gdzie publikowane będą opisy warsztatów i przedsięwzięć, w których maczałam lub zamierzam maczać palce.

Jakie zatem zajęcia mam do zaproponowania?
Po pierwsze cyklicznie odbywające się w Mareckim Ośrodku Kultury Warsztaty Rękodzieła, gdzie relaksujemy się w piątkowe wieczory przy craftowym stole wprawiając się podstawowych technikach rękodzielniczych.
A poza tym? Moja miłość. Techniki grunge, mixed-media, vintage - czyli tuszowanie, gniecenie , szarpanie, malowanie, nitowanie, wiązanie... samo twórcze szaleństwo:) Mam nadzieję, że moje pomysły spotkają sie z pozytywnym odzewem - a prowadzenie zajęć da mi możliwość nieustannego rozwoju :)
Zapraszam zatem do zerknięcia na pachnącego jeszcze nowością bloga finn-warsztatowo - czekam na wasze opinie, podpowiedzi. Może znajdziecie tam coś dla siebie?

3 comments:

mamuta said...

O, Finn, jak zazdroszczę okropicznie, też chcę, dlaczego to wszystko dzieje się tak daleko ode mnie, buuuu ...

UHK Gallery said...

Też bym się wybrała :)

Nulka said...

zaciskam kciuki &&&&
napiszę, że nareszcie się zmobilizowałaś :) Warszawa na tym dużo zyska!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...