Friday, 2 January 2009

podsumowanie roku 2008 - 2008 summary on Craftowo

Coś się kończy, coś się zaczyna - jak to kiedyś zauważył Andrzej Sapkowski - i tak jest też w tym przypadku - skończył się rok 2008 - z wielu względów ważny, może nawet przełomowy rok dla Polskiego rękodzielnictwa (zwłaszcza papierowego) a zaczyna się nowy - zupełnie nowy 2009 - razem z planami, nadziejami, zmianami.
Na Craftowie znajdziecie próbę podsumowania najbardziej znamiennych naszym zdaniem trendów, wydarzeń i prac ubiegłego roku - Fryne wykonała gigantyczną pracę przekopywania się przez blogi i galerie, aby wyszukać perełki i poddać je jeszcze dodatkowej jubilerskiej obróbce:)
Oczywiście - nie jest tak, że pokazałyśmy wszystko - bo to niemożliwe - i ze nasz wybór wszystkich zadowoli - ale starałyśmy się w miarę możliwości podejść do tematu przekrojowo... zresztą, przekonajcie się sami - zapraszamy na Craftowo - chętnie dowiemy się co Wam utkwiło w pamięci w tym roku, który właśnie nas pożegnał :)
We'd like to invite you on Craftowo blog - to see our scrafting summary for the 2008 - and there's a lot to see! Stunning albums an lyouts, new trends and ideas - Fryne dida great job digging in the blogs, galleries and albums to collect all the things you can see now in the summary - you just have to check it by yourself! And to finish for today - best wishes for the New Year:* I na zakończenie - serdeczne życzenia noworoczne - oby się Wam dobrze działo!
:*

1 comment:

INQA said...

Wszystkiego najpiękniejszego w 2009 !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...