Wednesday, 26 November 2008

Kartki znów! - cards again!

Byliście już tutaj? Image Hosted by ImageShack.us

Jeśli nie - trzeba zajrzeć koniecznie - mamy oto nową, zupełnie nowiutką galerię przedmiotów rękodzielniczych, stworzoną sprytnymi rączkami niejakiego Babska znanej także jako Nulka :) Wirtualne półeczki już zapełniają się cudnymi autorskimi przedmiotami, tutaj filc, tutaj papier, tutaj szydełko - a to jeszcze nie koniec! Scraperki także najdą coś dla siebie - przecudnej urody szydełkowe koronki, kartony...

I ja także znalazłam dla siebie małą półeczkę na Szastuprastu - na razie stoi na nich kilka nowych świątecznych karteczek - ale to oczywiscie dopiero początek :)
Here are some of my new cards - all of them made of DCWV papers with some prima flowers, glitter (Stickles by Ranger), sequins, snowflakes and a bit of ribbon - so what do U think? ;)
I jeszcze do tego komplecik (jakby tu ujął Jędrek - gumofilce i berecik) czyli dwie podobne do siebie karteluszki, oczywiscie z kopertkami, tak jak i te poprzednie. Faza na obszywanie dookoła trwa ;P
Papierki to zestaw świąteczny DCWV, do tego niezastąpione kwiatki prima z brokatem Stickles, cekiny, wstążeczki i śnieżynki ze Skrapińca :)

I na koniec jeszcze jedna, bardzo ważna rzecz - wszystkim dziewczynom, które przyznały mi wspaniałą nagrodę : monikouette, PatiS, SentiMenti, Anna-Maria, cwasia.
Image Hosted by ImageShack.us

serdecznie i z całych sił dziękuję - nawet nie wiecie jak to dla mnie ważne :) W tym momencie powinnam wskazać kolejne 7 osób...ale tym razem będę ta niedobrą - a może dobrą właśnie? Moja lista blogów - to źródło wielkiej inspiracji - dlatego praktycznie każdą z was powinna się nagrodzić...i tutaj - dziękuję raz jeszcze :*

5 comments:

nowalinka said...

Cudowne są te karteluszki!!! :))
Gratuluję półeczki :)

rudlis said...

Kolejna porcja ślicznych, świątecznych kartek :)))

Anonymous said...

Bardzo podobają mi się Twoje kartki!

betik said...

I mnie bardzo przypadła do gustu ta prostota karteczek. Ale jak się ma fajne papiery to wiele już nie potrzeba...Śliczne:)

Niebiesko_Oka said...

cudne karteczki!!!
:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...