Sunday, 20 March 2011

Wiosna, cieplejszy wieje wiatr...

Witam w kolejnej edycji cyklu "Jak one scrapują". Naszym tematem jest tym razem wiosna, pora wyczekiwana przez wszystkich, zwłaszcza po tak długiej zimie. Wiosna kojarzy się nam z kwiatami i zielenią - moim pomysłem było więc wykorzystanie kwiatowych, a jednocześnie vintage'owych papierów z jednej ze starszych kolekcji CosmoCricket w połączeniu z brązową, papierową torebką.

 Jednym z najważniejszych elementów  w tej pracy są kwiaty, które powstały z połączenia tekturowych chipboardów i papierowych kółeczek.
Zaczynamy oczywiscie od dobrania kolorowych, wzorzystych papietów, tekturek i przygotowania dziutrkaczy kólkowych.Wycinamy kilka kółek, w różnych wielkościach, tuszujemy brzegi każdego z kółek. Podobnie robimy z chipboardami.
Przy użyciu pianek dystansowych sklejamy "kwiaty"  w  całość, tak, aby otrzymać maksymalnie trójwymiarowy efekt.Dla dopełnienia całości można przyozdobić kwiaty kropkami z bezbarwnego szkliwa - Glossy Accents lub konturówki.
Zachęcam do własnych eksperymentów - oraz do odwiedzenia wszystkich projektantek Scrapki.pl! Zapraszam na blogi Anai, Betik, Mirabeel, Tusi, Zielonookiej.

10 comments:

Tusia said...

Kolejna fantastyczna torebka! Cudna jest!

Agnieszka/Mirabeel said...

Uwielbiam Twoje torebkowe prace!

Guru said...

Rany boskie takie to genialne i proste xD

cat lacigale said...

bravo c'est magnifique !
Catherine

Niebiesko_Oka said...

Kawałki dratwy przyklejone plastrem? wyglądają świetnie!
Całość cudnie się komponuje :)

Bellaidea said...

Super pomysl, na pewno sprobuje!

zielonooka said...

bardzo mi się podobają te Twoje torebkowe prace, są cuudne, ta też:)!!! świetnie dobrałaś kolory a kwiatki są bardzo ciekawe - dzięki za tutek:)

chwilka13 said...

uwielbiam Twoje torebkowe scrapy!

Gosik said...

super patent :)

Pampuch said...

Świetna i pomysłowa praca :)

http://pampuchowo.blogspot.com/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...