Monday, 15 November 2010

Otwórz się, bądź sobą - Open yourself, be yourself

Naprawdę nie spodziewałam się, ze robienie ATC może dawać tyle przyjemności :)
Co prawda potrzebowałam przysłowiowego "kopniaka na rozpęd", którym były wspominane już gościnne występy na portalu "Polki Scrapują" ale jak już zabrałam się do roboty. poszło sprawnie i przyjemnie.W ruch poszły papiery w kolorze butelkowej zieleni, nieco gazety, maszyna do szycia i stemple od Michelle Ward - tym razem jajka :)
I've never suspected that making ATCs can give so much satisfaction - and I'v enever tried it before. untill I was invited as a guest to "polish ladies are scrapping" website. I started - and it went very well!
I took some  greeen papers, old book ans stamps from Green Pepper Press  by Michelle Ward (the eggs - I love this set!) and  just went wild a bit :)
Temat w zasadzie pojawił się sam - niejednokrotnie przewijał się już w moich rozmowach z kilkoma osobami, ostatni raz całkiem niedawno. Oczywiście - otwieranie się na świat, na innych i jednoczesne pozostawanie sobą, to temat - rzeka, o którym można by debatować godzinami, wysnuwać wnioski, porównywać. W pewnym momencie twórca staje przed szeregiem pytań - i dobrze jest, gdy szuka na nie odpowiedzi, a nie ignoruje ich istnienie.
Jak tworzyć? Jak przekazać to, co w nas siedzi? Do czego dążyć? Jak te cele realizować?
Takie pytania można wyliczać długo, i uważam, że warto, aby każdy się nad nimi zastanowił, kiedy już pojawią się w jego życiu.
The topic - Open yourself - Be yourself came to my mind after my chats with scrappy friends, not so long ago - we were considering how is it possible to open yourself to other people, inspirations and challenges and to stay yourself in the same time. Where is the border? How to express yourself? What are the goals? How to realise those goals... or maybe just create for the pure pleasure of creating?
I think one day every crative person faces those question and lookig for the answers is important part of your life.
Here i try to answer one of this fundamental questions in my first ATC ever :)


Poniżej moje debiutanckie ATC - pewna próba odpowiedzi na część z powyższych pytań.
Wyzwanie trwa do środy - jeszcze można wziąć udział - zapraszam!

 ATC otwórz się, bądź sobą - open yourself, be yourself

A czy u was droga i cele są już jasno określone? Czy w ogóle sobie takie konkretne cele stawiacie czy też tworzycie dla samej przyjemności tworzenia? A może łączycie jedno z drugim?
Ściskam serdecznie - i myślę o Was ciepło :)
And do you have your creative path  and your goals , whic you are trying to achieve? Or maybe you don't  set any goals, just create for the fun of doing it, just for pleasure?
I send hugs - and warm wishes to you all!
:*

6 comments:

Martha Richardson said...

<3 ATC

Anonymous said...

j'aime beaucoup ATC
corinne de france

Synnøve said...

Cool!

JaMajka said...

Super ATC :) Tyle treści w tak niewielkiej formie :)
Ja tworzę, bo dzięki temu jestem. W tworzeniu jestem - i przez to jestem sobą. A jeśli się przy tym uda zrealizować jakiś cel, to tym lepiej :)
Pozdrawiam moją ulubioną zębatą ćmę :)
M.

muriel said...

Awesome ATC. I make some myself; I give them to friends as presents OR I keep them for myself.

Ineke Original said...

What a beauty. Is this one available for trading? Just love it.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...