Sunday, 6 June 2010

Codziennie - Everyday

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie te 4 dni są prawdziwym błogosławieństwem. Żyję.
Odpoczywam - robię to z premedytacją i z uporem, staram się nie zaglądać do sieci, nie myślę o pracy. Staram się celebrować codzienne czynności - odnajdować spokój w odlewaniu bazylii i szczypiorku, przyjemność w zapachu suszonego na słońcu prania. Czytam. Piję herbatę. Spaceruję. Odwiedzam przyjaciół... ale nade wszystko przebywam z Jędrkiem i z nim dzielę ten leniwy czas. Zbieram siły przed czerwcem, który będzie dla nas czasem trudnym, intensywnym i wyczerpującym fizycznie i psychicznie... ale o tym też miałam nie myśleć, prawda?
Żyję.
Każdego dnia żyję. I jest to bardzo, bardzo przyjemne!
Those frour free days are a real blessig for me - I live and try to relax with all my will, heart and soul. I read, cook, do the loundry, visit my friends -and what is the most important I find plesure in all those little things. I spend my time with Jedrek and try not to think about work and upcoming events.

Ilustracją tego stanu niech będzie poniższy scrap, który powstał dzięki Nathalie i jej świetnym, pełnym energii i artyzmu papierom Emotions, które zaprojektowała dla jednej z francuskich firm. Do nie trafiła próbka tego specjału - do zabawy :)
Let me illustrate these beautiful times by this layout made on beautiful, full of artsy feeling papers by Nathalie, who I had a plesure to meet not so long ago in Warsaw. I just love the whole paper line - Emotions - by Nat!

Materiały: Papier z serii Emotions - Nathalie, litery tekturowe, stempel - siatka, spraye wodne, pasta strukturalna, materiałowe kwiatki oraz różne dodatki z mojego zbioru: metalowe cośki, oczka, guziki...
Supplies: Paper Emotions by Nathalie, chipboard letters, background stamp, molding paste, water sprays, fabric flowers and some embellies from mycollection: buttons, metal objects, gems.

ściskam mocno wszystkich!
Hugs to you all!

9 comments:

skrzatka said...

Spodobało mi się sformułowanie: odpoczywam z premedytacją :)

Nat said...

so love your style girl! you rock!!! Awesome layout and thanks for playing with my papers - hope to see you soon again!

Synnøve said...

Great colors and a funny picture.

altalena said...

Wow... gorgeous page! Wonderful colors... fantstic!:*

Teresa said...

How beautiful your page! I love your work with the mixture of materials of different textures and engraving!

Michelle said...

Piękny! Taki soczysty!

Tusia said...

To samo robiłam w te 4 dni :) A teraz nie wiem, w co najpierw ręce włożyć :D:D

Scrap - boski! Jak zawsze :)

Debbi Tehrani said...

Awesome page! Your work is so interesting and beautiful!

Annelie said...

Oh I love your blogg!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...