Friday, 14 October 2011

Wielka Premiera! - The Big Premiere!

Naprawdę, nie wiem od czego zacząć.
Ok, I don't really know where to start...
Targa mną tyle emocji, kłębi się we mnie tyle wątpliwości pomieszanych z radością, ulgą, podekscytowaniem że ciężko mi złożyć do kupy kilka sensownych zdań... Bo od czego mam zacząć?
I'm to excited to think clearly now, I'm full of hope and doubts in one, a bit of fear and loads of happiness:) Where to start?  Maybe, the best way is to say... I'm a very, very lucky dreamer...

Może od tego, że jestem marzycielką, ale i wielką szczęściarą. Naprawdę. Piszę to szczerze, myślę tak o sobie od czasu, kiedy moje skryte, spisane na najtajniejszej liście marzenia do spełnienia zaczynają się ziszczać. Jest ich w kolejce całkiem sporo, ale każde kolejne, które odhaczam w głowie utwierdza mnie w przekonaniu, że mam za co dziękować wszelkim dobrym siłom, które nade mną czuwają... i nie mają zbyt łatwego zadania, muszę dodać:)

Dzisiaj dzielę się jednym z takich moich marzeń - nazywa się ono - nomen omen "Dreamer" i jest częścią większego projektu, który rusza właśnie teraz - nowej marki na rynku scrapbookingowej:
7 Dots Studio. 

"Dreamer" to kolekcja, która powstała spontanicznie, z marzeń, farb i miłości do warstw  i struktur. Jest - podobnie jak ja - niejednoznaczna i różnorodna, ma ciemna i jasną stronę. (Właśnie tę jasną chciałbym szczególnie polecić waszej uwadze, gdyż kryje ona w sobie całe morze twórczego potencjału:))
Today I want to share with you one of my dreams... and the name of it is nomen omen - "Dreamer". It is a colection which is a part of bigger project - new brand in the scrapbooking industry - 7 Dots Studio!
"Dreamer" is born from my love: to paint, texture and layers. It is just like me - with 2 faces - the dark and the light one. I hope you'll like both of them, but I'd like to draw your attention to the "light" sides... there are so many possibilies of using them!

7 Dots Studio ma także w swojej ofercie zupełnie odmienną, soczyście kolorową kolekcję autorstwa Anai - "Elise Rebel" któr na pewno zachwycii nie jedną miłośniczkę pięknych zestawów kolorystycznych! Ja wpadłam w nią po uszy:)
7 Dots Studio  has also got a very different collection to offer - colorful and surprising "Elise Rebel", made by ssuper talented designer, Anai. I fell in love with it from the first sight!

7 Dots Studio, to jednak przede wszystkim ludzie - wspaniała Tusia, dzięki której te kolekcje ujrzały światło dzienne oraz nie mniej ważna grupa wspaniałych designerek z różnych zakątków świata, które zgodziły się razem z nami płynąć pod wspólną banderą i zarażać Was swoim twórczym entuzjazmem.
Jestem absolutnie dumna, że mogę z nimi pracować jako designer i koordynator i szczęśliwa, że są z nami. Już od poniedziałku będę przedstawiać kolejne utalentowane dziewczyny na naszym firmowym blogu - już teraz Was serdecznie zapraszam!
7 Dots Studio is made by people for people. Everything started thanks to great person - Tusia, who decided to support us, designers. The next important fraction are our fabulous, talented and creative Design Team Members - amazing girls from all over the worls, who dcided to join us and spread inspiration from our bog and website! I feel proud and lucky to work with them bot as a DT member and Coordinator! I will introduce them all starting this Monday - feel invited!
A teraz... uwaga...
And now...
Bannerek powyżej zabierze Was w podróż po naszej stronie firmowej, gdzie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje. Szczególnie serdecznie zapraszam na naszego firmowego bloga - znajdziecie na niej 2 nowe, pachnące drukarnią kolekcje scrapbookingowe: mojego "Dreamera" oraz zaprojektowany przez Anai "Elise Rebel" oraz - co zapewne ucieszy Was najbardziej premierowe Blog Candy :)
Zasady są bardzo proste - wspieramy naszą nową markę, komentujemy... i wygrywamy! Po szczegóły zapraszam tutaj na nowo otwartego bloga 7 Dots Studio:)
This little banner wil take you to our brand new website - 7 Dots Studio, where you will find all the informations, collections, news... I strongly reccomend and invite you to visit our 7 Dots Studio Blog - you'll find there the collections and awsome, international Blog Candy! 
Join the fun and win our collections!

A teraz zostawiam Was z naszymi kolekcjami i z drżeniem kolan oczekuję na Wasz odzew.
I jak? Mam nadzieję, że miłą niespodziankę Wam zgotowałyśmy!
And now I will leave you with the news. My are knees shaking, I'm so excited and without a breath... Ok, do you like the surprise? What is your opinion? Please, share!
xoxo Finn

P.S. Dla waszej wygody zrobiłam na Finn pejdżu na FB album, gdzie można każdy papierek obejrzeć osobno z obydwu stron - polecam!
For your convinience I've made an album on my FB Finn Page with all the dsigns separatley - check it out!

57 comments:

ankan said...

Przepiękna kolekcja, no ale cóż nie mogło być inaczej skoro jesteś jej autorką :) Gratuluję kochana i czekam na Wasze cudne prace, które powstaną zapewne lada moment.

cat lacigale said...

the dreamer collection is absolutely fabulous. I would like to order them but I can't work it out on Scrapki website. I do not speak polish. Where can I buy these incredible papers ?????
congratulations for this collection, and for your position as a DT Coordinator ! You deserve it !

Basia said...

Jak zwykle zdumiewasz i stajesz na wysokości zadania! Przepiękne papiery i genialna inicjatywa :-) Gratuluję, Kochana!!!!!!!!!

Zuzik said...

Ja Cię kręcę!
Niesamowita kolekcja!
Gratuluję serdecznie!
Pozdrawiam!:-)

nimucha said...

Finn, nawet nie wiesz jak się cieszę, że takie COŚ nam zrobiłaś! :D Przepiękne papiery, cudowne, Twoje dla nas, kolory! Gratuluję Ci i dziękuję! I zadbajcie o wydrukowanie odpowiedniej ilości żeby nam nie zabrakło! Ja to kupuję bez pytania o cenę! To jest gotowy kawałek Ciebie, który będę mogła mieć u siebie :) Okropnie się cieszę:)

Tusia said...

Dzięki Finn - to wszystko jest niezwykłe! I jestem szczęśliwa, że mogę z Tobą współpracować - jesteś niezwykłą osobą! :* Przelewa się przeze mnie też tyle emocji, że aż nie umiem normalnego zdania sklecić :D

MARIKA-HANDMADE said...

gratuluję serdecznie! kolekcja jest fantastyczna!!

KOLOROWY ptak said...

Fantastyczna kolekcja!
oniemiałam... jak ją tylko zobaczyłam! Gratuluję!!! cieszę się, że jesteś, że dajesz cząstkę siebie, właśnie w ten sposób :) podziwiam!

JJ Sobey said...

Congratulations! I LOVE it!! I hope I can find a way to get it in Canada!

anai said...

cudowne uczucie! współpraca z Tobą to sama przyjemność :)
gratuluję!

justi said...

Muszę przyznać, że i mnie się udzieliła fala Waszych cudownych emocji...I sama już nie wiem co jest cudowniejsze...czy to, że tak w niezwykły sposób spełniają się marzenia Babeczek, które na co dzień podziwiam czy to, że stworzyłaś tak piękne kolekcję papierów. Finn, jesteś genialna. Genialna jest Twoja dusza, wyobraźnia i ręka...Każdy wzór oglądałam po dziesięć razy. Ile tam jest włożonego serducha...to czuć na odległość. Cudowne!!!
Zostanę jeszcze sobie w blasku Waszej radości i poogrzewam się od Waszego szczęścia :) Serdecznie GRATULUJE!!! Sukces po prostu gwarantowany.

Linda64 said...

Congratulations and so well deserved. So happy for you. The collection looks fantastic. I also look forward to meet you in person at Grorud in oslo this november. You are such a great inspirator. hugs Now I will run and check the blog.

Martha Richardson said...

Awesome...delicious...oh my! I can't wait until it makes it to the US!! It's a must have ;) HURRY!!!

Mia A. said...

So cool! I'm happy for You!
Now jumping to take a peek at the 7 Dots Studio.. interesting!

Brises said...

Gratuluję Aniu!!!! Tobie i sobie trochę też, bo będę miała przyjemność pracować z Dreamerem:D Kolekcja jest niezwykła ale o tym przecież wiesz:D

kANNAdyjka said...

Finn, ciesze sie razem z Toba Twoim sukcesem, mam nadzieje jakos dotrzec do nowych papierow, az mnie palce swierzbia! Zycze powodzenia z nowa kolekcja i jestem pewna, ze bedzie wiecej takich!!! Tak trzymaj! Acha....mam nadzieje, ze kiedys dojedziesz do Kapsztadu i zorganizujesz "Mixedmedia classes"!

Torill said...

Hurray!!!
This was very great news!!
Lucky you!
Go for your dreams!!!

Anne Gro said...

Congratulation!!!! I love your "dreamer" totally!!!! Hope to get them in Norway real soooooon!

Ayeeda said...

Gratuluję i z całego serca życzę powodzenia!!! Kolekcje są cudowne!!!

Oliwiaen said...

Fantastyczna! Lepsza nawet niż TH, cudna! Gratuluję z całego serca :-))

basiasz80 said...

twoja kolekcja bardzo mi się podoba.
Serdeczne gratulacje.

Czekoczyna said...

Po prostu fantastycznie. Finn gratuluję Ci, bo wydałaś na świat piękne dziecko :) Widać tu Twoją dłoń i nie sposób się pomylić, że to właśnie Twoja kolekcja.

Anonymous said...

BRAWO :)Finn Twoja kolekcja jest cudowna !!!! Jesteś genialna :*

Joanna King (aka Asia K) said...

Przepiekna niespodzianka i przepiekne kolekcje!!! Warto bylo czekac na odsloniecie ;)) Gratulacje i powodzenia dziewczyny!!!

Cuchy said...

Awesome collection Anna. It's so you. Congratulations!

Berberis said...

Cóż mogę rzec- fantastyczna kolekcja!!!!!! cudne papiery dodatki. GRATULUJĘ!!!

Tara Orr said...

HUGE congrats to you my friend - am more than honoured to design with you on this fantastic new venture!!

Arte Banale said...

O jej, brak mi słów!!! Kolekcja jest absolutnie zachwycająca! Kto się odważy ją pociąć?;) Polskie scraperki są the best!!!!

Bea said...

Cudne!!! piękna robota!!!

aina said...

Congratulations!! The collection is just gorgeous!! Wish you a great weekend :-)

nowalinka said...

Kolekcja niesamowita i wyjątkowa jak TY :) Widać w niej tyle Ciebie, Zdolniacho Ty! Gratulacje z serducha :)
Możemy teraz tylko pękać z dumy, że nadganiamy Świat w wielkim stylu :))

corinne de france said...

Je vous ai découverte il y a 3 ans et depuis jamais je ne me lasse d'admirer vos réalisations,vous êtes une Grande artiste et c'est pourquoi la collection de vos papiers sont merveilleux ^^ vous avez énormément de talent anna, bonne continuation

Magda(i)Lena said...

Gratuluję, Finn! To przepiękny projekt!
I dziękuję, że mogę z Tobą współpracować - to dla mnie zaszczyt i szczęście. Jesteś niezwykłą osobą.
Dziękuję!

finnabair said...

Wszystkim pięknie dziękuję - dodajecie mi skrzydeł, już jak ten mój pegaz jestem, pierzasta!
:)
Thank you so much - your comments are giving me wings to fly high:)
xoxo

Madzik said...

Wow, jestem pod wrażeniem. Gratuluję i bardzo się cieszę ;o))

Kamilcia said...

kochana, rewelacyjna kolekcja !! trzymam mocno kciuki za rozwój !!

druga szesnaście said...

ależ bym już chciała mieć randkę z tymi papierami. :)
i to prawda co Kolorowy Ptak napisała powyżej - wspaniale się z nami podzieliłaś (znowu) swoim talentem.

Rae Cooper said...

OMG - Your hard work has paid off a truly stunning collection and thank you for sharing your awesome talents with us all !!! Cant wait for their arrival here in Australia xxx

angel said...

GRATULUJĘ!
Wspaniała, po prostu cudowna jest Twoja kolekcja!:)

Heidi Kelley said...

Big congratulations to you!!! I am so thrilled to be working with you on this fun new venture!

WillieburgScrapper said...

This is fantastic news- the colors are fantastic and I really love the painterly quality of the prints- fingers crossed I'll be able to get some of these here in the US!

LindaS said...

Congrats. The papers are just so amazing A's your design. You rock.

Mariannes Kort og Stempling said...

I love it!! Congrats;-)

Ewik21 said...

Aniu serdecznie z całego serducha gratuluję !!!!! Kolekcje są prrrrzepięnie !!!! oglądając papiery z Twojej kolekcji zastanawiałam się jak Ci sie udało umieścić na nich herbatkowe paczuszki hi hi ściskam i czekam na więcej ( może pokusisz się na zaprojektowanie stempli???? takich wiesz mrrrr - na tła np na początek ) a teraz pędzę zapisać się na candy *****

JaMajka said...

A ja już czekam na paczuszkę złożoną z Waszych cudownych papierów :) Po stokroć gratuluję :)

Lydell said...

This looks fantastic Anna.....and congratulations!!!! I would love to have a play one day!!!!

BETIK said...

Piękna Finnowa kolekcja:) Gratuluję!

asica.p said...

gratuluję serdecznie:)

Anonymous said...

Gratulacje, Twoja kolekcja wygląda niezwykle! :)

muriel said...

When I saw the Dreamer collection I went "Waooooh!" I love love love it. I love the wonderful colours and textures. So inspirational. Congratulations! Will they sell in France?

Dziwolonk said...

Piękna kolekcja, gratuluję! Czekałam kiedy pojawią się takie polskie grunge'owe soczyste papierzyska. Mam nadzieję, że szybko stworzysz dla nas kolejne smakołyki:) Pozdrawiam!

Teeshoom said...

Hooray!!!

Anonymous said...

Bardzo, bardzo podoba mi się Twoja kolekcja =]
Powaliły mnie na kolana soczyste, przymglone kolory... intensywne... po prostu magiczne =]
Jestem zauroczona =]

MvM-design said...

Congrats!!! What an awesome collection!! :)))
I've contacted my scrapbookstore in Holland that they HAVE TO ORDER!! *LOL*.

muma said...

wielkie gratulacje Aniu ! uwielbiam te papiery od `pierwszego spojrzenia` !!

anet said...

gratulacje, niesamowite te papiery!

Bellaidea said...

Piekna niespodzianka na jesienne wieczory! Dlaczego jesienne.? wierze ze jeszcze w zimie przedstawicie nam nowa kolekcje:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...