Tuesday, 10 May 2011

Poznań - 5.06.2011 - dodatkowy termin Creative Grunge

Uwaga wszyscy zainteresowani!
W związku z dużym zainteresowaniem warsztatem "Creative Grunge" udało się nam stworzyć dodatkowy termin warsztatów :)  Serdecznie zapraszam!
Miejsce:Magiel Kultury, ul. Tylne Chwaliszewo 23/1, Poznań
Termin: Niedziela, 5 czerwca 2011, godzina 11.00.
Cena: 120 sł/os.

Informacje i zapisy (do 23 maja 2011): tutaj

Informacje o warsztacie:
Creative Grunge (Kreatywne śmieciowanie)

warsztat mixmediowo - kolażowy na blejtramie z wykorzystaniem papierów, tuszów, sprayów, pasty strukturalnej... i nie tylko!

Styl grunge - lub inaczej mówiąc: śmieciowy to tworzenie bez żadnych kreatywnych ograniczeń - nie ma zasad co do ilości dodatków, kolorów czy reguł kompozycji. Można  w nim znaleźć tusze i inne kolorowe media... i wszystko inne, co tylko znajdzie się w zasięgu ręki. W pracach tego typu idealnie sprawdzi się mieszanie tradycyjnych scrapbookingowych dodatków z drobiazgami, które znajdują się praktycznie wszędzie w naszym otoczeniu: w domu, w pracy, na ulicy... rozglądając się uważnie możemy natrafić na prawdziwe "skarby" - pozwól sobie na bycie kreatywnym!

Podczas tego warsztatu postaram się zachęcić uczestników do stworzenia własnego, niepowtarzalnego kolażu na blejtramie zahaczającego o stylistykę grunge'ową. Będziemy korzystać z papierów i mediów kolorowych najbardziej znanych producentów zachodnich i krajowych. Zaprezentuję ogromne możliwości różnorodnych mediów i narzędzi, podpowiem jak tworzyć ciekawe, warstwowe tła i jak komponować zgromadzone drobiazgi i dodatki. Zajęcia nadają się zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących rękodzielników - zapraszam do wspólnej twórczej zabawy!
Czas trwania zajęć: ok 3-3,5h
Zestaw warsztatowy wliczony w cenę. Obydwie wykonane podczas zajęć prace uczestnicy zabierają do domów. 

Jednocześnie przypominam o ostatnich wolnych miejscach na warsztat "Inky Fingers" w sobotę 4 czerwca 2011 o godzinie 11.00 - na "Cynkowym poletku" w Czempiniu pod Poznaniem. Zapraszam do kreatywnej zabawy!

3 comments:

Anna said...

oh! tak bardzo bym chciala przyjechac! szkoda ze moj samolot laduje w Poznaniu 2 dni pozniej :(

Madzioza said...

Witaj Finn, napisałam maila, pozdrawiam serdecznie:)

Anonymous said...

bon ateliers ^^ mais à quand la france !
corinne de france

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...