Sunday, 20 December 2009

Projekty, projekty - projects :)

Cóż... w pełnym biegu, ale na finiszu - 3 kolejne wytwory :)
Just before Christmas - my 3 latest designs:

1. Notes na wyzwanie Candy Shoppe Designs, gdzie w grudniu wystąpiłam jako Guest Designer. Do wyzwania można oczywiscie dołączyć - i są nagrody do wygrania, zapraszam!
This little notebook is a parto f a challenge on Candy Shoppe Designs blog, where I am honoured to be the Guest Designer for the December. You have to try the challenge - the prize is wonderful :)

Notes zimowy

2. Kluski z makiem, czyli kalendarz alterowany - część projektu wigilinego Craftowa:
And these two altered calendars are the part of the Christmas project on our Craftowo blog: all the created items are inspired by traditional polish Christmas Eve dishes.
Here is Pasta with Poppy seeds, nuts, prunes and raisins:

Kluski z makiem  - kalendarz

3. Śledź w oliwie - także projekt wigilijny na Craftowo :) Od soboty do czwartku wigilijnego na Craftowie znajdziecie 12 prac i 12 przepisów na Wigilijne potrawy, które były do ich powstania inspiracją. A na koniec - oczywiście niespodzianka :)
And here is a salted herring with onions in olive oil;)

Śledź w oliwie - kalendarz

A teraz zmykam gotować kapuchę z grochem :P
And now I snuck away to make some sauerkreut with mashrooms and peas... this time eatable :)

1 comment:

rosaliaa said...

ha ha ale to fajnie połączyłaś - potrawy contra ich scrapowe wcielenia. bardzo kreatywne podejście do papierowej materii.. świetne projekty wigilijne, ale ten notes na wyzwanie jest jak marzenie, ech każdy chciałby go mieć pod choinką :P

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...