Tuesday, 14 June 2011

Live *Tattered Angels*

Żyj.
Łatwo powiedzieć, kiedy wielkimi krokami zbliża się Zlot ( a z nim warsztat i długo wyczekiwane spotkania:)), koniec roku kulturalno-oświatowego a do tego są niemiłosierne upały. Zaciskam zęby i  prę do przodu - i choć niewiele mnie w sieci widać, to praca w tle trwa - i trwać będzie, zwłaszcza, że obowiązki się namnażają jak bakerie na ogórkach.
(Tak na marginesie - podejmuję świadome RYZYKO i jem sezonową zieleninę i hasło: "zielone i śmiertelnie niebezpieczne" - jakoś nie kojarzy mi się z mizerią. Cóż. Ogórek, jaki jest, każdy widzi a paranoja społeczna nie bardzo mi służy.) Zatem żyję, wbrew wszystkiemu co mnie łapie za nogi. Podnoszę uszy do góry.
Live.
It is easy to say but ot so esy to do when there's a Convention (and classes) coming, with so many things to do and with a crazy time at work combined with a tropical heat outside. I put a crzy smile on my face and try to push forward - and if you can't find me in the net it is only because I my work is in progress and it will continue that way because of all duties over me, which are growing fast as weeds and seem to be ina very good shape;) Will anybody send me any extra hours? Please?!?!Scrapek to wynik mojej pracy dla Tattered Angels - tym razem inspirujemy się kolekcjami firmy Pink Paislee oraz pasującymi do nich zestawami mediów od Tattered Angels. Parsian Anthology - moje ulubione papiery - mają w swojej palecie kolorystycznej takie mgiełki jak Turquoise Blue, Mustard Seed, Cherub Pink i Silver Sugar.  Wszystkie one znalazły się na powyższej pracy, razem  moimi ulubionymi śmieciami oraz tekturkami od Dusty Attic (kocham tą siateczkę, jest... idealna?) :)
This project is made on my favorite Pink Paislee paper collection – Parisian Anthology, which works just amazing with Tattered Angels paints. The Coordinating Color Kit contains the Glimmer Mist Colors: Cherub Pink, Mustard Seed, Turquoise Blue and Silver Sugar. I just couldn’t resist and used all of them on my grungy-misty layout together with fabulus Dusty Attic chipboards ( I love this net - it is...perfect?) and my beloved random objects from my stash.Po więcej inspiracji i szczegółów - zapraszam o tutaj :)
For more inspiration - visit TA blog here :) Hugs to you all - and a small quote for us all :)
Miłego oglądania... i mam nadzieję, do zobaczenia na zlocie :)

"Życie" - znalezione na Pinterest - "Life" Quote found on Pinterest

22 comments:

scraperka said...

super:)

Jyoti said...

Piszę komentarz nieco onieśmielona i pewnie ,gdyby nie ogórki to bym nie napisała,hihihi! Super,że się nie dałaś ogłupić mediom!
A prace tworzysz niesamowite, obserwuję je jeszcze od czasu sprzed Craftowa. Pozdrawiam!

cat lacigale said...

Wonderful layout, great quote. I would give you many hours if it were possible, you're so enchanting ! I wish I could attend one of your classes !...

pyt.ka said...

magiczny! uwielbiam Twoje scrapy. :)

Boei said...

Cudna praca, jestem pełna podziwu dla Twoich pomysłów;)

Heidi Kelley said...

this is stunning. Absolutely stunning!!!!!!

Hilde said...

I love all the details on your layout! You inspire me alot!!!!

Ann-Katrin said...

Oh, I love this one. So beautiful! Can't wait to attend your class in Norway. Good luck with all your work.

Ula said...

To jest boskie !!!

Jo said...

you are an amazing artist! and that PP line is one of my faces as well!

Anonymous said...

J'aime , j'aime !!!
corinne de france

Beatemor said...

Love your layout - its absolutely gorgeous!

Guriana said...

kolejny scrap, przed którym się ślinię!!:))

Bellaidea said...

Another fav layout!

Yasmin said...

Amazing.. absoulutly Amazing!! :)

gaja said...

Cudowny jest.

Melanie Statnick said...

Twoja praca jest bardzo inspirująca i jestem szczęśliwy, że znalazłem na swoim blogu

Tashik said...

Hi!
I'm from Russia and my knowledge of English is very bad, sorry :) I hope you will understand what I wrote ))
I am delighted with your work! I never tire of admiring them, and examine every detail )
I want to try to do something like that. Don't you mind if I make lifting some of your scrap-pages? But I'm afraid I can not. Could you make a detailed tutorial on how you're doing scrap-page, if it possible? It would be great! I will be eternally grateful to you if you do it!..
I will wait for an answer :)

Paulien van den Bosch said...

fantastic layout!!!
I so love your style!

zuziucha said...

Jeszcze raz dzięki za zlotowe warsztaty.Mam nadzieję że uda mi się załapać na kolejne.Jestem wielce rozochocona, mam chęć stworzyć kolejne prace w "Twoim" stylu.Kupiłam sobie odrazu 2 glimmery i już żałuję że nie kupiłam jeszcze dwóch ;)

cynka said...

kolory cuuudne!

MD said...

que des bravos pour l'ensemble du blog
md France

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...